Fotogalerie Přihlášky Mapa tábora  

Holky, kluci, vážení rodiče,

Stejně jako v minulých letech i letos pořádáme letní pionýrský tábor Kachlička, a to v termínu od neděle 11. do neděle 25. 7. 1999.
Již tradičně jedeme na naše tábořiště na louce u rybníka Kachlička na Českomoravské vysočině nedaleko Humpolce. Mapku umístění tábora najdete
zde nebo na Atlasu.

Kachlička je rybník poblíž Humpolce (kousek od silnice na Havl. Brod) domorodci též nazývaný Skalák. Na jeho západním konci již řadu let pořádáme tábory. Naše tábořiště je takřka zcela bez výdobytků civilizace jako je elektřina, televize, zděné budovy, ústřední topení, vodovod, atd. Svítíme petrolejkami, lampami, a baterkami, večer se díváme do ohně, spíme ve stanech s dřevěnou podsadou, jídelnu máme z kůlů a krajinek, společenská místnost je vojenský hangár, topíme v kamnech na kterých také vaříme a ohříváme vodu a myjeme se v umývárně u potoka nebo v rybníce.
V průběhu tábora příliš nelenošíme a hrajeme různé hry nebo se touláme přírodou. Navíc musíme stihnout ranní a večerní hygienu, uklidit si ve stanu, pětkrát za den se najíst, pomoct v kuchyni, nachystat dřevo, napsat dopisy, naučit se nějakou písničku abychom si mohli u ohně taky zazpívat a v noci hlídat tábor, aby nás nikdo neukradl.
Základní informace:
Termín tábora:
Sraz:
Návrat:
Účastnický příspěvek:
od neděle 11. 7. do neděle 25. 7.1999
V neděli 11. 7. v 9:30 na velkém parkovišti u zastávky tramvaje „Přístaviště" (u letadla)
V neděli 25. 7. v cca 13:30 tamtéž
2 000,- Kč
Přihlášku a další informace si můžete stáhnout zde nebo vyžádat na adrese:

Jan Rupp, Větrná 18, 635 00 Brno-Bystrc
Tel.:05/79 20 38 nebo 0603/956429

Přihlásit se můžete také na schůzce s rodiči, která se bude konat v pondělí 14. června 1999 v 18:00 hodin v naší klubovně v Komíně za řekou. Na schůzce se dozvíte něco o táboře, můžete se zeptat na věci které Vám nebudou jasné, zaplatit a prohlédnout si fotografie z našich akcí a táborů. Bude-li špatné počasí, vezměte si prosím přezůvky.

Kontakt:

45. PS Svratka
Tomáš Chvátil
Valouškova 6
635 00 Brno